فرم درخواست عضویت در یسنا طرح
با سلام و عرض ادب

همکار و دوست گرامی لطفا قبل از تکمیل فرم ثبت نام موارد زیر را مطالعه فرموده و در صورت پذیرش این نکات فرم ثبت نام را پر کنید.


1- کارت ویزیت و اوراق اداری عمومی مانند تراکت، فاکتور و سربرگ در شیت های عمومی ( 35*50 یا 50*70 ) چاپ می شود.از آنجاییکه هر شیت از فایل های مختلفی تشکیل می شود و از تنوع رنگی بسیاری برخوردار است، لذا در زمان چاپ هر قدر اپراتور ( چاپچی ) دقت به خرج دهد و یا هر مقدار دستگاه و تجهیزات چاپ به روز باشند باز هم ممکن است رنگ سفارش نهایی با رنگ طرح مورد نظر در کامپیوتر متفاوت باشد. در هر حال به جهت جلوگیری از سوء تفاهم و مشکلاتی که ممکن است رخ هد این مجموعه نسبت به کیفیت چاپ اوراق اداری عمومی ( مخصوصا کارت ویزیت ) ضمانت نمی دهد.

2- درصورتیکه عدم ارائه ضمانت چاپ برای شما قابل قبول نیست، پیشنهاد ما اینست که برای مدتی با دیگر تولیید کنندگان در تهران یا اصفهان همکاری کنید و در مواردی که مشکل رنگ چاپ رخ میدهد برخورد و شروط آن تولید کننده برای پذیرش خرابی را از نزدیک تجربه کنید تا به احتمال زیاد به این نتیجه برسید که عدم ارائه ضمانت رنگ چاپی بهترین ایده برای جلوگیری از بروز سوتفاهم و ناراحتی میباشد.

3- مواردی همچون اشتباه در مونتاژ یا برش اشتباه (در صورتیکه فاصله های استاندارد توسط سفارش دهنده رعایت شده باشد) از جمله ی مواردیست که مسئولیت و خرابی آن با مجموعه ی چاپ یسنا میباشد.

4- لطفا پس از ورود به سامانه و قبل از ثبت سفارش حتما کلیپهای آموزشی را جهت آشنایی با عملکرد بخشهای مختلف سامانه و همچنین جلوگیری از ثبت سفارش اشتباه در سربرگ آموزش مشاهده فرمائید.

5- نام کاربری و رمز عبوری که به شما داده می شود مخصوص شماست و مسئولیت تمامی سفارشاتی که از این نام کاربری ارسال می شود متوجه شما می باشد.

6- همکاری با شما هم استانیهای عزیز و اعتماد شما به این مرکز بزرگترین سرمایه و همچنین مایه افتخار و سربلندی برای ما و همه ی افرادیست که در این چرخه فعال هستند و ما مهمترین مسئولیت خود را در قبال اعتماد شما نسبت به خودت صداقت و نظم میدانیم.به همین جهت میباشد که علیرغم معمول و قبل از دریافت سفارش از شما نهایت توانمندی خود را به شما ارائه کرده و بیش از چیزی که در توان داریم، تبلیغ نمیکنیم. با این امید که پس از شروع همکاری و باز هم برخلاف عرف معمول، شما به عنوان کارفرمای این مجموعه تایید فرمائید که آنچه در عمل از این مجموعه دیده اید از آنچه بیان شده، بیشتر است.